Koženka Spark 350

Spark-350

Špeciálna koženka Spark je vhodná do zdravotníckych zariadení, fitness, kaderníckych a kozmetických salónov. Spark je nehorľavý (CRIB 5) a elastický vo všetkých smeroch a je ideálny pre zložitejšie a oblé tvary nábytku. Spark sa vyrába v škále 7 farieb.

Farby modelu látky

Špeciálna koženka Spark je vďaka svojej vysokej oderuvzdornosti vhodná do priestorov s vysokým zaťažením ako verejné priestory, prostriedky hromadnej dopravy.

Koženka Spark je ideálna aj do zdravotníckych priestorov a ambulancií, fitness zariadení a iných priestorov, ktoré si vyžadujú pravidelnú dezifenkciu vďaka svojej odolnosti voči roztiku chlóru a soli. Spark je preto odolný aj voči plesniam a baktériám.

Spark je vhodný aj do exteriéru vďaka odolnosti voči UV žiareniu a kvapalinám.

Koženka Spark má okrem týchto vlastností aj zníženú horľavosť pri kontakte s horiacou cigaretou a zápalkou.

 

Hmotnosť: 980 g/bm

Šírka: 140 cm +/- 2cm

Použite: Na všetky druhy čalúneného nábytku

Čistenie: Odporúčame čistiť len vlhkou handričkou. V prípade silnejšieho znečistenia namočte handričku v mydlovom roztoku. Koženka nesmie byť čistená čistiacimi prostriedkami na báze alkoholu alebo inými agresívnymi prostriedkami. Koženku je možné dezinfikovať prostredníctvom čístiacich prostriedkov na báze chlóru.

Zloženie:

Polyvinylchlorid82%
 
Polyester18%
 

 

Symboly údržby:

 

Umelá koža Spark - symboly údržby

 

Špeciálne vlastnosti:

 

oekotex standardVysoká oderuvzdornosťVysoká odolnosť v ohybochVysoká odolnosť voči vode a olejuOdolnosť voči chlóruVysoká odolnosť voči UV žiareniuOdolnosť voči baktériámOdolnosť voči plesniamZnížená horľavosť


 

 

spark.jpgSpark-350