Koženka Ibiza 19

Ibiza-19

Špeciálna koženka Ibiza je vhodná do zdravotníckych zariadení, fitness, kaderníckych a kozmetických salónov a pre čalúnenie lodí, nakoľko odoláva morskej vode. Ibiza je nehorľavá (CRIB 5). Ibiza sa vyrába v škále 19 farieb.

24,00 € za bm
cena 24,00 €
cena 20,00 € (bez DPH)
cena 24,00 € (s DPH)
S DPH
Objednávanie desatiny metra je povolené.

Farby modelu látky

Špeciálna koženka Ibiza je vďaka svojej vysokej oderuvzdornosti vhodná do priestorov s vysokým zaťažením ako verejné priestory, prostriedky hromadnej dopravy.

Koženka Ibiza je ideálna aj do zdravotníckych priestorov a ambulancií, fitness zariadení a iných priestorov, ktoré si vyžadujú pravidelnú dezinfenkciu vďaka svojej odolnosti voči roztoku chlóru a soli. Ibiza je preto odolná aj voči plesniam a baktériám. Ibiza je vhodná aj pre čalúnenie interiérov lodí, nakoľko je odolná voči morskej vode.

Ibiza je vhodná aj do exteriéru vďaka odolnosti voči UV žiareniu a kvapalinám.

Koženka Ibiza má okrem týchto vlastností aj zníženú horľavosť pri kontakte s horiacou cigaretou a zápalkou.

 

Hmotnosť: 910 g/bm

Šírka: 140 cm +/- 2cm

Použite: Na všetky druhy čalúneného nábytku vrátane interiérov lodí

Čistenie: Odporúčame čistiť len vlhkou handričkou. V prípade silnejšieho znečistenia namočte handričku v mydlovom roztoku. Koženka nesmie byť čistená čistiacimi prostriedkami na báze alkoholu alebo inými agresívnymi prostriedkami. Koženku je možné dezinfikovať prostredníctvom čistiacich prostriedkov na báze chlóru.

Zloženie:

Polyvinylchlorid90%
 
Polyester10%
 

 

Symboly údržby:

 

Umelá koža Spark - symboly údržby

 

Špeciálne vlastnosti:

 

oekotex standardVysoká oderuvzdornosťVysoká odolnosť v ohybochVysoká odolnosť voči vode a olejuOdolnosť voči chlóruVysoká odolnosť voči UV žiareniuOdolnosť voči baktériámOdolnosť voči plesniamZnížená horľavosť


 

 Ibiza-19