Filtrovať podľa

Cena

Cena

 • 8,00 € - 36,00 €

Koženky

Koženky Smartex na profesionálne čalúnenie nábytku za najlepšie ceny. PVC koženka Smartex metráž sa nelúpe a neobsahuje chemické látky ako ftaláty alebo DMF. Skladá sa z dvoch vrstiev. Povrch koženky je vyrobený z PU alebo PVC. Polyuretán (PU) je priedušný a teplý na dotyk, polyvinylchlorid (PVC) je zase všeobecne odolnejší a vodonepriepustný.

Aktívne filtre

 • Koženka Dolaro
  Rýchly náhľad

  Koženka Dolaro

  8,40 €

  Koženka Dolaro je už desaťročia obľúbeným základným a ekonomickým typom koženky. Vďaka svojej univerzálnosti je použiteľná pre všetky typy čalúnenia. Dolaro ponúka širokú škálu 31 farieb.

 • Koženka Just
  Rýchly náhľad

  Koženka Just

  15,00 €

  Koženka Just je príjemná a teplá na dotyk vďaka svojmu povrchu z Polyuretánu, ktorý dýcha. Je vhodná na čalúnený nábytok, doplnky, dvere, ... Just ponúka pestrú škálu 38 farieb vrátane špeciálnych metalických.

 • Koženka Casco
  Rýchly náhľad

  Koženka Casco

  15,00 €

  Koženka Casco je obľúbeným ľahko umývateľným a ekonomickým typom koženky s nehorľavou úpravou EN 1021-2. Casco ponúka škálu 10 farieb.

 • Koženka Mona Lisa
  Rýchly náhľad

  Koženka Mona Lisa

  15,00 €

  Koženka Mona Lisa je veľmi hladká, moderná, ľahko umývateľná, s nehorľavou úpravou EN 1021-2. Mona Lisa ponúka škálu 21 farieb.

 • Koženka Napoli
  Rýchly náhľad

  Koženka Napoli

  15,60 €

  Napoli je odolná PVC koženka s luxusným lesklým vzhľadom a zaujíímavou štruktúrou. Vďaka svojej univerzálnosti je použiteľná pre čaluníkov, výrobcov módnych doplnkov, interiérových dizajnérov. Koženka Napoli ponúka škálu 10 farieb.

 • Koženka Luxor
  Rýchly náhľad

  Koženka Luxor

  17,10 €

  Koženka Luxor je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Luxor ponúka škálu 7 farieb. Tento dizajn koženky je obľúbený u výrobcov čalúnených postelí, interiérových dekoratérov, aj výrobcov kabeliek.

 • Koženka Savoy
  Rýchly náhľad

  Koženka Savoy

  Koženka Savoy je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Tento dizajn koženky je obľúbený u výrobcov čalúnených postelí. Savoy ponúka škálu 3 farieb.

 • Koženka Makemake
  Rýchly náhľad

  Koženka Makemake

  17,10 €

  Koženka Makemake má exkluzívny metalický vzhľad. Je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku, ale napríklad aj pre výrobu kabeliek. Makemake ponúka škálu 2 farieb.

 • Koženka Bengal
  Rýchly náhľad

  Koženka Bengal

  17,10 €

  Koženka Bengal je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku, obzvlášť hotelových postelí. Bengal ponúka škálu 2 farieb.

 • Koženka Navi
  Rýchly náhľad

  Koženka Navi

  17,10 €

  Koženka Navi má exkluzívny metalický vzhľad. Je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku, ale napríklad aj pre výrobu kabeliek. Navi ponúka škálu 2 farieb.

 • Koženka Eko Punto
  Rýchly náhľad

  Koženka Eko Punto

  17,10 €

  Koženka Eko Punto je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Eko Punto ponúka škálu 5 farieb. Tento dizajn koženky je obľúbený u výrobcov čalúnených postelí.

 • Koženka Cross
  Rýchly náhľad

  Koženka Cross

  17,10 €

  Koženka Cross je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Cross ponúka škálu 2 farieb. Tento dizajn koženky je obľúbený u výrobcov čalúnených postelí.

 • Koženka Astra 19901
  Rýchly náhľad

  Koženka Astra 19901

  17,10 €

  Koženka Astra je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Astra sa vyrába v 1 farbe. Tento luxusne pôsobiaci dizajn koženky je obľúbený u výrobcov čalúnených postelí, ale aj napr. kabeliek.

 • Koženka Luna
  Rýchly náhľad

  Koženka Luna

  17,10 €

  Koženka Luna má exkluzívny metalický vzhľad. Je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku, ale napríklad aj pre výrobu kabeliek. Luna ponúka škálu 2 farieb.

 • Koženka Micado
  Rýchly náhľad

  Koženka Micado

  17,10 €

  Koženka Micado je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Micado ponúka škálu 3 farieb. Tento dizajn koženky je obľúbený u výrobcov čalúnených postelí.

 • Koženka Golem
  Rýchly náhľad

  Koženka Golem

  17,40 €

  Koženka Golem je PVC koženka, ktorá sa vyrába v 10 neónových farbách a je použiteľná pre všetky typy čalúnenia. • Auto koženka Sky
  Rýchly náhľad

  Auto koženka Sky

  18,60 €

  Koženka Sky je špeciálne navrhnutá pre automobilový priemysel. Je extrémne odolná, čo dokazuje aj hodnota oderuvzdornosti 500.000 martindale. Sky ponúka škálu 11 farieb.

 • Koženka Cotton
  Rýchly náhľad

  Koženka Cotton

  18,60 €

  Koženka Cotton je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Tento dizajn koženky je jemný na dotyk a preto preferovaný u výrobcov čalúnených postelí a sedačiek. Cotton ponúka škálu 12 farieb.

 • Koženka Vinyl
  Rýchly náhľad

  Koženka Vinyl

  24,00 €

  Špeciálna koženka Vinyl je vhodná do zdravotníckych zariadení, fitness, kaderníckych a kozmetických salónov. Má zníženú horľavosť a antistatické vlastnosti. Vyrába sa v škále 26 farieb.

 • Koženka Spark
  Rýchly náhľad

  Koženka Spark

  Špeciálna koženka Spark je vhodná do zdravotníckych zariadení, fitness, kaderníckych a kozmetických salónov. Spark je nehorľavý (CRIB 5) a elastický vo všetkých smeroch a je ideálny pre zložitejšie a oblé tvary nábytku. Spark sa vyrába v škále 7 farieb.

 • Koženka Ibiza
  Rýchly náhľad

  Koženka Ibiza

  24,00 €

  Špeciálna koženka Ibiza je vhodná do zdravotníckych zariadení, fitness, kaderníckych a kozmetických salónov a pre čalúnenie lodí, nakoľko odoláva morskej vode. Ibiza je nehorľavá (CRIB 5). Ibiza sa vyrába v škále 19 farieb.

 • Auto koženka Air
  Rýchly náhľad

  Auto koženka Air

  24,00 €

  Dierovaná koženka Air je špeciálne navrhnutá pre automobilový priemysel. Je extrémne odolná, čo dokazuje aj hodnota oderuvzdornosti 500.000 martindale. Air ponúka škálu 11 farieb.

 • Koženka Gatto
  Rýchly náhľad

  Koženka Gatto

  24,00 €

  Gatto je odolná 100% PU umelá koža odolná voči poškriabaniu a lúpaniu vďaka špeciálnej hydrolýznej úprave. Má zníženú horľavosť. Ponúka pestrú škálu 26 farieb.

 • Koženka Vista
  Rýchly náhľad
  • Novinka

  Koženka Vista

  24,00 €

  Špeciálna koženka Vista je vďaka možnosti dezinfekcie až 70% alkoholom (moč, pot, krv) vhodná do zdravotníckych a fitness zariadení, kaderníckych a kozmetických salónov. Vysoká pevnosť a odolnosť koženky Vista umožňuje použitie aj v oblasti verejnej dopravy, verejných priestorov, kancelárií. Odolnosť voči soli zasa ponúka možnosť čalúnenia lodí. Koženka Vista je nehorľavá (CRIB 5) a elastická. Vista sa vyrába v škále 41 farieb.

 • Koženka + Flock Antik Barok
  Rýchly náhľad

  Koženka + Flock Antik Barok

  36,00 €

  Kombinácia koženky a flocku Antik Barok je veľmi príjemný na dotyk a preferovaný pri čalúnení luxusného a historického nábytku barokového štýlu. Je kombinovaný s koženkou. Antik Barok ponúka škálu 8 farieb.

 • Koženka + Flock Antik Arnevo
  Rýchly náhľad

  Koženka + Flock Antik Arnevo

  36,00 €

  Kombinácia koženky a flocku Antik Arnevo je veľmi príjemný na dotyk a preferovaný pri čalúnení luxusného a historického nábytku barokového štýlu. Je kombinovaný s koženkou. Antik Arnevo ponúka škálu 8 farieb.

 • Koženka Elastic
  Rýchly náhľad

  Koženka Elastic

  36,00 €

  Veľmi elastická koženka pre indoor, outdoor, verejné priestory, zdravotníctvo, automobilový a lodiarsky priemysel. Koženka Elastic je odolná voči potu, moču, morskej a chlórovanej vode, mrazu a slnku. Koženku odporúčame pre čalúnenie moto-sedadiel.