Poťahové látky a koženky

 

Sme špecializovaný e-shop, ktorý sa zameriava na predaj kvalitných poťahových látok a koženiek so širokými možnosťami využitia. V našom bohatom sortimente nájdete rôzne druhy látok použiteľné v domácnostiach, ale aj v ambulanciách, veterinárnych klinikách, beauty salónoch i všeobecne vo verejných priestoroch. To všetko za dobré ceny a s bezplatnou dopravou.

Aké poťahové látky u nás nájdete?

V rámci poťahových látok si môžete vyberať až z troch kategórií: tkané látky, mikroplyš (flock) a mikrovlákno. Tkané látky predstavujú pomyselnú klasiku medzi poťahovými látkami a stále sa veľmi často používajú na sedačkách či pohovkách.

 

Mikroplyš alebo flock sa vyrába zo syntetických vlákien, je mimoriadne odolný a výhodou je, že sa nešpiní, takže tento poťah zapadne prakticky kamkoľvek. Využíva sa nie len v domácnostiach, ale aj v hoteloch a iných verejných priestoroch. Mikrovlákna sú zase veľmi príjemné na dotyku a majú dlhú životnosť.

Priedušné a odolné koženky

Koža je veľmi žiadaným materiálom, má mnoho dobrých vlastností, no má jednu podstatnú nevýhodu – vysokú cenu. Nie každý je ochotný zaplatiť také čiastky, a preto vám ponúkame výbornú alternatívu v podobe syntetickej kože, čiže koženky. Tento materiál je vďačný najmä v tom, že je veľmi ľahko udržiavateľný, neusádza sa na ňom prach a stačí ho čistiť len z času na čas.

 

Strašiakom pre ľudí by mohli byť prívlastky ako syntetická či umelá, no skutočnosť je taká, že moderné koženky neobsahujú škodlivé látky ako sú napríklad ftaláty alebo DMF. Koženky pozostávajú z textilnej alebo syntetickej tkaniny a povrchová vrstva je tvorená PVC alebo polyuretánom (PU). PU je priedušný, PVC zase vyniká svojou odolnosťou. K tomu všetkému vám pridávame aj široký výber farieb.

Čo je to Sertex? Čo je to Smartex upholstery?

Čo je Koženka? Ako sa starať o koženky?

Čo je to Syntetická koža? Čo je to Plyš?

vzorky_latok.pngNie ste si istí farbou vybratej látky na monitore? Vyžiadajte si od nás vzorku látky, o ktorú máte záujem a my Vám ju pošleme zadarmo. V prípade otázok nás kontaktujte na 0905 409 126.