Koženka Vinyl 25 | toffee

Vinyl-25

Špeciálna koženka Vinyl je vhodná do zdravotníckych zariadení, fitness, kaderníckych a kozmetických salónov. Má zníženú horľavosť a antistatické vlastnosti. Vyrába sa v škále 26 farieb.

24,00 € za bm
cena 24,00 €
cena 20,00 € (bez DPH)
cena 24,00 € (s DPH)
S DPH
Objednávanie desatiny metra je povolené.

Farby modelu látky

Špeciálna koženka Vinyl je vďaka svojej vysokej oderuvzdornosti vhodná do priestorov s vysokým zaťažením ako verejné priestory, prostriedky hromadnej dopravy.

Koženka Vinyl je ideálna aj do zdravotníckych priestorov a ambulancií, fitness zariadení a iných priestorov, ktoré si vyžadujú pravidelnú dezifenkciu vďaka svojej odolnosti voči roztiku chlóru a soli. Vinyl je odolný aj voči moču, plesniam a baktériám.

Koženka Vinyl je vhodná aj do exteriéru vďaka odolnosti voči UV žiareniu a kvapalinám (voda, olej). Okrem týchto vlastností má aj zníženú horľavosť pri kontakte s horiacou cigaretou a zápalkou.

 

Hmotnosť: 1050 g/bm

Šírka: 140 cm +/- 2cm

Použite: Na všetky druhy čalúneného nábytku

Čistenie: Odporúčame čistiť len vlhkou handričkou. V prípade silnejšieho znečistenia namočte handričku v mydlovom roztoku. Koženku je možné dezinfikovať prostredníctvom čístiacich prostriedkov na báze chlóru.

Zloženie:

Polyvinylchlorid100%
 

 

Symboly údržby:

 

PVC koženka Vinyl - symboly údržby

 

Špeciálne vlastnosti:

 

oekotex standardVysoká oderuvzdornosťVysoká odolnosť v ohybochVysoká odolnosť voči vode a olejuOdolnosť voči chlóruVysoká odolnosť voči UV žiareniuOdolnosť voči baktériámOdolnosť voči plesniamZnížená horľavosťOdolnosť voči mrazu         Antistatické vlastnosti


 

 

vinyl.jpgVinyl-25