Smartex upholstery

Smartex upholstery je značka čalúnnických látok, koženiek a semišu. Vďaka excelentnosti a odbornosti tejto značky v čalúnníckom odvetví, ide o kvalitné materiály, ktoré sú požadované na trhu v súlade so svetovými trendmi a kvalitatívnymi štandardami.

Flokser - výrobca látok značky Smartex upholstery, je v súčasnosti najväčším výrobcom flokov, koženiek a tkaných poťahových látok na svete. Spoločnosť Flokser Textile neustále rastie a posilňuje svoje rady o expertov s pokročilou technologickou štruktúrou, výskumom a vývojom.

Flokser textile pôsobí v rôznych odvetviach a zaoberá sa výrobou kožených, flokových a textilných výrobkov. Továreň na výrobu kože Hadimköy sa rozkladá na ploche 65.000 m2 a sústredí sa hlavne na výrobu PU a PVC kože, tkaných a netkalných textílií pre čalunícky, odevný a obuvnícky priemysel.

Továreň Saray sa rozpriestierajú na ploche 110.000 m2 a je najväčšou na svete. Vyrába predovšetkým floky a tkaniny. V továrni je integrovaná aj technólogia pre potlač textílií.

Všetky nami predávané látky sú označené ochrannou značkou Smartex upholstery. Značku môžete nájsť aj na našich vzorkovníkoch v predajniach a čaluníctvach našich odberateľov.

Sortiment značky Smartex upholstery neustále rozširujeme o nové typy materiálov, vzorov a farieb, medzi ktoré patria aj špeciálne vzory pre dizajnérov a architektov.